Polityka Prywatności

Collagen Booster

10-dniowa kuracja gotową do spożycia mieszanką Collagen Booster, zawierającą certyfikowany przez MSC kolagen pochodzenia morskiego, kwas hialuronowy+ i astaksantynę, o pysznym smaku arktycznych jagód.

Dodatkowo, certyfikat MSC, który posiada firma, potwierdza jej zaangażowanie w ochronę oceanów i zrównoważone zarządzanie zasobami morskimi.

Wyniki badania instrumentalnego na grupie 30 osób, które stosowały produkt z kwasem hialuronowym+; w porównaniu z produktami zawierającymi standardowy kwas hialuronowy.

Astaksantyna, kolejny składnik produktu, znana jest ze swoich silnych właściwości antyoksydacyjnych. Jako karotenoid, nie tylko poprawia nawilżenie, ale także chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i wspiera układ odpornościowy. W przeciwieństwie do innych produktów kolagenowych wymagających codziennego stosowania, Collagen Booster zaprojektowano jako 10-dniową kurację, której efekty są widoczne już po tygodniu i potwierdzone badaniami klinicznymi.

Zamów

Zamów

Regularne stosowanie Eqology Collagen Booster przez 7 dni pozwala zwiększyć nawilżenie skóry o 22,6%*. Wyniki te oparte są na badaniu przeprowadzonym na 30 osobach używających produktu z dodatkiem kwasu hialuronowego+ w porównaniu do standardowej wersji.

Odkryj moc 10-dniowej terapii Collagen Booster – gotowego do spożycia napoju z kolagenem morskim certyfikowanym przez MSC, wzbogaconego o kwas hialuronowy+ i astaksantynę, o przyjemnym smaku arktycznych jagód.

 

Eqology Collagen Booster to suplement diety, którego skuteczność potwierdzono w badaniach klinicznych. Już po 7 dniach regularnego stosowania zauważysz poprawę nawilżenia skóry. Produkt ten zwiększa jej elastyczność, wzmacnia barierę ochronną, sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i widocznie redukuje zmarszczki.

 

W lecie 2023, Eqology wprowadziło na rynek swoją innowację – Collagen Booster, zawierający kolagen morski nowej, trzeciej generacji. Badania wykazały, że już 10 dni stosowania tego produktu przynosi widoczne efekty w postaci zmniejszenia zmarszczek i lepszego nawilżenia skóry. Tworząc Collagen Booster, skupiliśmy się na najwyższej jakości, ekologicznie zrównoważonym kolagenie morskim z certyfikatem MSC oraz innych składnikach poprawiających kondycję włosów, skóry i stawów.

Partner biznesowy Eqology